Test z akademii pana kleksa kl 4
Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Plik Akademia pana Kleksa scenariusz zajęć.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przed Wami test ze znajomości lektury.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Mozna powiedziedzieć że jest średniego wzrostu.. Życzę powodzenia!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Nic dziwnego, że mam 10/10 :-) Moje dzieci też będą to oglądały.. Szukaj.. Z otworów wprost na nosy śpiących chłopców skapywała zimna woda.LEKTURA kl 4 : Akademia pana Kleksa.. Bardzo polecam!. Nie jest ani wysoki, ani niski.. Nikomu nieznane sekrety pana Kleksa przechowywane są: A) na parterze, B) na pierwszym piętrze, C) na drugim piętrze, D) na trzecim piętrze.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dziękuje za taki fajny .2..

Adaś nie lubił: A) akademii, B) marchewki, C) szpaka Mateusza, D) czekolady.

a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy Czekoladowej c) na skrzyżowaniu ulic Śmiesznej i Smacznej d) na ulicy Wiosennej 3.. Udostępnij.. Brzechwa Jan.. Jakich chłopców przyjmuje pan Kleks do .Wiesława Wojterek; miejscowość: Kowary; dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII; nr: 17466 Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" | tekst nr 17466Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.. Budynek szkoły Kleksa zbudowany był z: A) kolorowych cegieł, B) kolorowych szkieł, C) czekolady, D) budyniu.. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. PRAWDA FA SZ • Mateusz zosta kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance.. Streszczenie lektury można przedstawić, jako oryginalną i ciekawą edukację Adasia Niezgódki w Akademii Pana Kleksa.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Punktualnie o piątej rano do sypialni chłopców wlatywał Mateusz i otwierał specjalne śluzy, rozmieszczone dokładnie nad ich łóżkami.. W jaki sposób Pan Kleks przyrządzał potrawy (podaj nazwy 2 dań).. Bardzo fajny quiz może też zrobię taki quiz .Play this game to review Fun.. Skomentuj.. Adasiowi Niezgódce wszystko wypada z rąk, nic się nie udaje, wciąż są z nim problemy, dlatego rodzice postanawiają wysłać go do Akademii Pana Kleksa.To moje ulubione z filmów, na których się wychowałem!.

PRAWDA FA SZ 5. by belferka1.Jest on nauczycielem dzieci w swojej akademii.

10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ma kolorową czuprynę i zwichrzoną brodę.Oczy pana Kleksa są niewielkie, a nos zajmuje większą część twarzy i jest przekrzywiony w prawo lub w lewo, zależy to od pory .4.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. doggyster 3 lata temu.. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .20. Podaj 5 cech charakteryzujących Pana Kleksa (wygląd, strój, charakter).. dodany: 2011-06-23 16:28:41, przez: GrzesiekSprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Sprawdźcie czy uważnie ją przeczytaliście.. Stan: nowy.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!sprawdzian z pana kleksa kl 4 - ClicktoFax > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl .> Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks to„Akademia Pana Kleksa" to jedna z bardziej udanych i popularnych książek dla dzieci.Została napisana ponad 60 lat temu (w 1946 roku) przez Jana Brzechwę..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Kup teraz na Allegro.pl za 189,99 zł - Lektury ob.. PRAWDA FA SZ • Filip by serdecznym przyjacielem pana Ambro ego.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Z charakteru jest miły i sympatyczny.. 10-10 jutro mam test więc to dobrze.. 17 pytań.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Co znajdowało się na trzecim piętrze Akademii?. Akademia Pana Kleksa Jana Brzechwy to niezwykła opowieść o, wydawałoby się, całkiem zwykłym chłopcu.. a) kuchnia b) sale szkolne c) sypialnia i jadalnia d) sekrety pana Kleksa 4.. Przekonaj się sam!. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 919 razyAAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt