Opisz plan swojego dnia po niemiecku
Po zajeciach wracam o domu.. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. "Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 84% Opis dnia w czasie .Opis dnia po niemiecku - wzór.. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 500 most important Czech verbs 101 - 125 Top 15 tourist spots in Rome, .Plan tygodnia po niemiecku pilne.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. ułóż-plan-dnia.. Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…Jak opisać swój dzień po niemiecku?. 2012-05-27 21:49:29Plan tygodnia po niemiecku pline.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Język niemiecki.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. 3,583 wizyt.. Prosiłabym tylko aby nie korzystać z transpolatoru czy jakos tam xD tylko samemu to przetłumaczyc inaczej nie uznam odpowiedzi!. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Przydatne zwroty - przebieg dnia.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. W domu odpoczywałam.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.niemiecki!. Chodzi mi dokładniej o przetłumaczenie mojego planu na język niemiecki.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej wOpis dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Przykładowy opis dnia po angielsku..

Plan dnia po niemiecku.

Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. 0 głosów.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. dnia 15 Lis 2008 20:49,Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.„Jakie są Pani mocne strony?". Zrobiłam zadanie domowe.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .W dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis..

Oprócz: Napisz swoj plan dnia po niemiecku.

Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Do szkoły wychodze o 7.20.. I finish my breakfast at 6:45.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. O 7.45 ide do szkoły.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17Opis dnia po angielsku: spójniki.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Idealne poza domem - wydrukuj swoje słówka: .. imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory.. Po południu poszłam do domu.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planNapisz swoj plan dnia po niemiecku..

Przykład opisu mieszkania po niemiecku.

2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. a więc to jest mój plan: 6:00 - wstaję i ubieram się.. Der Tagesablauf - mein AlltagNapisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 6:30 -jem śniadanie.Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Zjadłam obiad.. kulik121 2011-05-17 13:45:55 UTC #1. opisz swój plan dnia krótko i zwiężle.. 2012-09-07 20:28:24 Opis najlepszego dnia z życia po niemiecku 2013-10-09 22:51:35 Napiszecie mi opis pokoju po niemiecku ?. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. gimnazjum-klasa-1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt