Test z lektury w pustyni i w puszczy z odpowiedziami
U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test: W Port-Saidzie panią Olivier ukąsił: a) wąż .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Zgłoś nadużycie.. 2.Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Witaj na stronie Quizz.pl..

z lektury "w pustyni i w puszczy" ?

Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. 2011-12-11 18:00:36; Jakie można zadać pytania na spr.. Nie było w powieści Kalego.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Serwis zamknięty.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.doc-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Dział: Lektury szkolnePotrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami;Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" .. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Wyślij zgłoszenie Blues12.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .. Życzę miłego rozwiązywania.. 13 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #j-polski #ksiazki #lektury #pustynia #puszcza #szkola .. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Strona: Test, W pustyni i w puszczy.

W pustyni i w puszczy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. Dependienta #13 .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakouncountable kamień filozoficzny test o sporcie kinematografia niemiecka rocky talent show parki grammar test z geografii fifa owczarki dzieje tristana i izoldy ogólna jeśli grałeś w starcrafta test o zmierzchu kapi hospital willa argo test z historii test z małego księcia matematyka test o ..

W pustyni i w puszczy.

Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. ZapraszamyZamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Test z lektury W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Rozwiąż test!Szczegółowy test z lektury.. W pustyni i w puszczy; Test w pustyni i w puszczy; .. 2010-02-25 17:30:43; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. GAZETA.PL .. Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Napisz do nas.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. nie nazywał Jej.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Usunąć ten komentarz?. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Zawiera nieodpowiednie treści?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt