Sprawdzian z treści lektury tajemniczy ogród
pytanie 1 z 10.. Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?. powodzenia !. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.a) przyjacielem z sąsiedztwa b) kuzynem c) wujkiem 19.. Dlaczego pan Craven nie spędzał czasu z synem?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Tajemniczy dom i ogródBiblioteka Wolne Lektury to podstawowe źródło bezpłatnych lektur szkolnych dla uczniów i nauczycieli.. .ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. jej rodzice zginęli w pożarze.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. A to dopiero pierwsza z tajemnic.. Beata z Łodzi.. Dobrze trafiłeś!. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Katalog Joanna Ozga, 2010-07-11 Frysztak Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości treści lektury pt. "Tajemniczy ogród".Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

!To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. ZAPRASZAM !. Jutro mam sprawdzian z treści.. a) wzruszył się i rozpłakał b) zemdlał c) kazał mu zaprowadzić się do ogrodu 21.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Tajemniczy ogród.. A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Fajna lektura.. Bardzo często korzystam z serwisu SuperKid.pl.. Jest świetny, kapitalny, rozwija wyobraźnię, kreuje osobowość, rozwija zainteresowania .Symbolika (znaczenie symboliczne): Mary, Colin i Archibald Craven to symbol zwykłych ludzi borykających się z wielkimi problemami, tajemniczy ogród to symbol najskrytszych myśli ludzkich, do których nikt nie ma dostępu, zamknięty przez dziesięć lat ogród to także symbol trwania w zapomnieniu i powrotu do życia, wali życia ze .Tajemniczy ogród bez tajemnic.. Wyślij zgłoszenie.. Zawiera 16 pytań.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

!Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Strona główna .. - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat,Mary zdołała przekonać Colina, że nie jest chory.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .to może ich poszukaj!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Czy posiadasz wzrok sokoła?Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. Quiz w Poczekalni.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?.

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Witaj na stronie Quizz.pl.. FunTest.pl.. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?. Serwis zamknięty.. Miksuj treść utworu.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. 11 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #lektura # .Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Patixella 3 lata temu.. Tajemniczy ogród - test .. *** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 60521 razy..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Co chciałbyś w sobie zmienić?. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.. SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Jest fajna i pomogła mi zdać test.. Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Powyższe zasady mają zastosowanie także do treści zmodyfikowanych przez korzystającego.Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.. Ma formę pytań otwartych.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) .. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Kto wysłał panu Cravenowi list z prośbą powrotu do domu?. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Wspólne z Dickiem spacery, a potem i praca w ogrodzie pozwoliły, by Colin zaczął chodzić.. Rozwiąż test!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda..Komentarze

Brak komentarzy.