Sprawdzian ten obcy pdf
FunTest.pl.. Kto może to wyjaśnić?Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLK O nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeś.. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Po jakimś czasie ukazała się w nim Pestka i usiadła na parapecie, przerzucając nogi na zewnątrz.test sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" !. Przeczytaj uważnie fragment powieści „Ten obcy" i wykonaj związane z nim polecenia.. Kto jest autorem lektury Ten Obcy?. Jurgielewiczowa Irena Ten obcy.pdf - lektury - książki - namar0.. Załóż własny blog!TEN OBCY - Irena Jurgielewiczowa (Lektury Szkolne Mp3) - Ulka, Pestka, Marian i Julek są zaskoczeni pojawieniem się na „ich" wyspie obcego, potrzebującego pomocy chłopaka.. stich 4 lata temu.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. 5037 rozwiązań .Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury ten obcy odpowiedzi?. Julek zagwizdał, udając głos trznadla i oboje z niecierpliwością wpatrywali się w okno pokoju dziewczyny.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Plik Jurgielewiczowa Irena Ten obcy.pdf na koncie użytkownika namar0 • folder lektury • Data dodania: 19 wrz 2008Ten obcy PDF do pobrania za darmo Jurgielewiczowa Irena Opis Od pierwszej strony tej znakomitej powieści czytelnik jest zaangażowany w sprawy, którymi żyją bohaterowie..

Jak poradziłbyś sobie na sprawdzian.

Powodzenia!. ŻAL MI WAS RODACY 03 grudnia 2018, z IP: 5.173.248.121 jpdl co tu sie dzieje w komentarzach, jakieś dziecko pisze puru ruru majtki z guru dupa trupa sraka maka, tam jakiś debil przejechałPomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościTEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 2 świat należy do niej.. Ulka, Pestka, Marian i Julek są zaskoczeni pojawieniem się na "ich" wyspie obcego chłopaka, potrzebującego pomocy.Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy.Test ze znajomości lektury Ireny Jurgielewiczowej pod tytułem Ten Obcy.. .Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Wyspa stała się miejscem czworga dzieci: Mariana Pietrzyka, Julka Milera (ciotecznych braci) oraz Pestki Ubyszówny i Uli Zalewskiej.Obcy się zjawia Marian i Julek stali pod domem Pestki, ukryci przed deszczem pod rozłożystym kasztanem.. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał?78.156.180.125 Ten test był łatwy natomiast napiszę ktoś jak brzmiało hasło załogi ?. Testy \ Lektury szkolne \ Ten obcy; Test: Ten obcy Przetestuj swoją znajomość książki pt. Ten Obcy..

.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?

Ukrywają go przed dorosłymi, ale nie wiedzą, że Zenek ma za sobą bolesne przeżycia i nie jest tym, za kogo się podaje.Ten obcy i Inna?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. koń .Wyniki dla: ten obcy pdf.. Jak zrobiłam ten test to za dwie błędne odpowiedzi(pyt.4 i 11) zabrakło mi 55 punktów do 150. pytanie 1 z 10.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. 2411 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Obok tej wsi płynęła rzeka Młynówka, na której po powodzi powstała wyspa połączona brzegiem jedynie poprzez przewrócone drzewo.. Szkło wbiło mu się w stopę.. Irena Jurgielewiczowa Jurgielewiczowa Irena Jurgielewiczowa.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Opublikowano:.. Z jakiego powodu ucierpiał Zenek na początku książki?. jest dżo takich samych odpowiedzi ale lepiej sprawdzić z kilkoma odpowiedziami.. Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu?. Podaj swoje imię:.. 1.Jak dobrze znasz lekturę „Ten obcy"?. Serwis zamknięty.. Test ze znajomo ści lektury - „Ten obcy".. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. W latach 1950-1954 pracowała jako kierownik literacki w Państwowym Teatrze Nowej Warszawy.. • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2.. W czasie okuipacji Jurgielewiczowa była żołnierzem Armii Krajowej, brała też udział w tajnym nauczaniu.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto..

ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;) .Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć".Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.

Ten obcy - test znajomości lektury.. Skomentuj.. Pisarka jest laureatką Orderu Uśmiechu.. Rozwiąż test!na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Mam też w domu wydrukowane informacje o czasie i miejscu akcji , bohaterach , planie wydarzeń.Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test StarożytnośćJeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletter"Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa.. Po kilkunastu krokach, w .Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny.wikipedia.org.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Nawet najgorsza pogoda nie mogła przyćmić jego uroków.. Udostępnij..

14/15 Ostatnio miałam z tego sprawdzian.Plik TEST Z LEKTURY ten obcy i Ania z Zielonego Wzgórza kl.6.doc na koncie użytkownika marucha5 • folder Lektury kl.6 • Data dodania: 17 wrz 2012Zenek uratował dziecko: a) topiące się w jeziorze b) zaglądające do głębokiej studni c) porwane przez spłoszonego konia d) spadające z wysokiego drzewaAkcja powieści „Ten Obcy" rozgrywa się w osadzie Olszyny.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt