Test z lektury opowieść wigilijna trudny
Kiedy go poznajemy, jest osobą wyjątkowo nieciekawą - skupioną na sobie i swoich potrzebach, egoistyczną, lekceważącą innych, bez poważania dla ich uczuć czy nawet trudnej sytuacji.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. c) w Nowym Jorku.. test dodany 13 lat temu przez 1Bartek4.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Powodzenia!. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach 1812-1870.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. POWODZENIA.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. 3.Z kim mieszkał?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Wanisz 3 lata .Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Znaleźć szczęście na święta.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Test z lektury - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDział - test z lektury Opowieść wigilijna.. Zapraszamy!. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?.

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj „Opowieść wigilijna" - test trudny.. Zmień szablon .Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Test składa się z 15 pytań.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Duch Przyszłej Wigilii.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Więcej.. 250'000"Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. b) w Londynie.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. 2.Duch Przeszłej wigilii.. Przekonaj się sam!. Rozwiąż test!Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?.

Przeczytaj recenzję Opowieść wigilijna.

(Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?Ułóż krzyżówkę z wyrazem skąpiec (hasła pomocnicze muszą być związane z lekturą ,,Opowieść wigilijna).Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. To wpłynęło na jego światopogląd.Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Społeczność .. CZĘŚĆ I.. Motyw.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. To nie ulegało wątpliwości.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Jak dobrze znasz podział.Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2. b) Sąsiadem z kamienicy.. Edytuj elementy.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Test składa się z 12 pytań.. bezwizji 2 lata temu.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Opowieść wigilijna Test z lektury Dickensa.. Rozwiąż test!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. c) Wspólnikiem w interesach.. Inne testy z kategorii.. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

Quizy o książkach „Opowieść wigilijna".

Powstała około 1843 r.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Nie było łatwe.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. 2.Kim był główny bohater?. Musiał zarabiać na życie od dziecka, tułał się, był biedny.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. W Anglii znów panuje ważna królowa, za jej czasów państwo staje się potęgą kolonialną, a moda i obyczaje królowej staną się dyktatem dla całej Europy.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Osadź .. Mały książę popularność: 231 dodał: .Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.„Opowieść Wigilijna" test z lektury.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Zwłaszcza naW książce Opowieść wigilijna test, któremu zostaje poddany Scrooge, zupełnie zmienia jego podejście do ludzi i do otaczającej rzeczywistości..

Opowieść wigilijna-test wiedzy.

Jak dobrze pamiętasz lekturę „Opowieści z.. Społeczność .. Jak dobrze pamiętasz „W pustyni i w.. Województwa i stolice.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!Sprawdzian .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Poproszony o wigilijny datek naPytania do lektury „Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Trudny test z lektury Opowieść wigilijna, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt