Napisz autocharakterystykę siebie
Trudności i „zakręty" utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że zmierzam we właściwym kierunku.Nazywam się Weronika Michalska i w kwietniu tego roku skończyłam 16 lat.. Mam trzynaście lat.. We wstępie autocharakterystyki przedstawiamy się, piszemy, kim jesteśmy, przekazujemy podstawowe informacje na swój temat (imię, ewentualnie nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, czym się zajmujemy, można ewentualnie podać informacje o naszej rodzinie, rodzicach czy rodzeństwie).Jestem uparta.. Jestem dziewczyną średn.. Treść została .Z uwagi na to, że autocharakterystyka jest jedną z odmian charakterystyki, to zasady ich tworzenia są takie same.. Zasady: - należy zacząć od swoich danych typu: imię, nazwisko, wiek, miejsce.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz autocharakterystykę!. Spróbuj spojrzeć na siebie krytycznie i obiektywnie.. Jestem dumny z siebie, ponieważ „jak obiecam to dotrzymam słowa", umiem do-trzymać tajemnicy .Plis to na dzis napisz autocharakterystykę, samej siebie średniej długości włosy,brązowe, niebieskie oczy, 170 cm wzrost,średniej postawy,( lubię jezdzic na rowerze, i grac w siatkę ) mam 2 rodzenstwa, .. rozwinąc plis napisz mi : ** to na jutro ;)Monika Warzywoda - Rock Przedmiot: język polski Klasa II gimnazjum TEMAT: Co potrafię o sobie powiedzieć?. Na zadanie domowe mam napisać autocharakterystykę.Jak ją napisać i jakie elementy powinna zawierać?.

... napisz autocharakterystykę.

Jestem także osobą bardzo skrytą i zamkniętą w sobie.. Należy pamiętać o przecinkach i kropkach.. Chociaż nie wiem czy dam rade ją napisać i czy cos z .Zadanie: napisz autocharakterystykę jestem idealna córką z góry dziękuję za odpowiedzi .. Wskazówki: 1.. Następnie nie należy powtarzać słów, nie pisać tylko "jestem''.. Zrób plan swojej wypowiedzi.. Uważam, że ciężko jest patrzeć na siebie obiektywnie, myślę, że nawet jest to niemożliwe.. Zasady: - należy zacząć od swoich danych typu: imię, nazwisko, wiek, miejsce.Jak napisać Autocharakterystykę?. Ponadto, dzięki tej cesze mojego charakteru, nie zawracam z obranej przez siebie drogi.. które próbuje pokazywać w no-wej szkole, by zaskarbić w sobie sympatie kolegów i koleżanek.. Gdyby ktoś przed poznaniem mnie najpierw przeczytał moją autocharakterystykę, spodziewałby się przed sobą kogoś całkiem innego, niż jestem w rzeczywistości.Jak napisać autocharakterystykę?. Dumny jestem z tego, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem uczciwy, co nieczęsto zdarza się młodym i nie .Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej: Jestem kim jestem.Niepojęty przypadek jak każdy przypadek.. Jak napisać charakterystykę?. Wiem, że to źle, ale taka już jestem.Poznajemy siebie - autocharakterystyka.. prawda.. Zgromadź wszystkie informacje o sobie..

^.^ Napisz autocharakterystykę!

6.Autocharakterystyka - plan - Przedstawienie.. Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej: zadanie dodane 21 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika zuzka (460) [Gimnazjum]Autocharakterystyka moja własna charakterystyka napisz swoją charakterystykę moja autocharakterystyka scharakteryzuj sam siebie Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Jak napisać autocharakterystykę?. Następnie nie należy powtarzać słów, nie pisać tylko "jestem''.. Przed opisem warto zastanowić się nad zakresem treściowym i zgromadzić odpowiedni materiał:Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napiszcie o sobie autocharakterystykę.•Autocharakterystyka to inaczej charakterystyka samego siebie, prezentacja własnych cech i upodobań.. Gdy mam tylko wolną chwilę wchodzę do internetu i szukam tego co mnie interesuje.. Ambitnie dążę do postawionych sobie celów.. Przedstawienie cech charakteru, usposobienia i upodobań.. Następną wadą jest nałóg komputerowy.. Uważacie, że mnie znacie, ale się mylicie, bo to, co siedzi w mej .- autocharakterystyka (opis samego siebie)..

Aby właściwie napisać autocharakterystykę, należy: 1.

Autocharakterystyka.. • Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej „Jestem kim jestem.. Motto: „Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.". Poczytuję to sobie za zaletę, bo dzięki temu mogę m.in. kontynuować naukę w wybranym przez siebie gimnazjum.. Gdy ktoś poprosi mnie, abym coś dla niego zrobił, czynię to bez wahania.. Odpowiedziec na pytania: Co w sobie lubię najbardziej, a czego nie toleruję?. Co wyraża moja mimika i sposób poruszania się?Napisanie autocharakterystyki jest rzeczą bardzo trudną.. 2.Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej:"Jestem kim jestem.. Mimo, iz wielu z was myśli, że nie jestem nikim specjalnym to spójrzcie na siebie, swoje życie, czyż ono nie jest szare i smutne, przytłoczone miejskim przepychem.. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego, wybrałam klasę o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym, w Kielcach, gdzie urodziłam się i mieszkam.Autocharakterystyka to inaczej charakterystyka samego siebie.. (W. Szymborska) CELE LEKCJI: 1.). właśnie piszę książkę.. Jestem osobą szczerą i można ze mną porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc.. Gdy postawię sobie jakiś cel, za wszelką cenę chcę go zrealizować.. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci..

Charakterystyka własnej osoby, samego siebie.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że .Napisz rozprawke dotyczaca motywu zła w folklorze na podstawie utworu jożin z bażin 2021-01-05 20:38:40; L. Wymyśl propozycje sportów i rozrywek dla jedynaka.. Uważacie, że mnie znacie, ale się mylicie, bo to, co siedzi w mej głebi jest dla ws .Nazywam się Patrycja Kalisz.. ^.^ Napisz autocharakterystykę siebie.Napiszcie np.o sobie mi tylko chodzi o to ja to zaczać i wogule ;p Pilnie to porzebuję ;dPonad to uparcie dążę do wyznaczonego sobie celu, nawet po trupach.. Jestem uczennicą pierwszej klasy Gimnazjum nr 27 w Krakowie.. Cechują mnie jeszcze otwartość i szczerość.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. autocharakterystyka; zadanie dodane 8 września 2010 w Język polski przez użytkownika niezalogowany .. Mimo, iz wielu z was myśli, że nie jestem nikim specjalnym to spójrzcie na siebie, swoje życie, czyż ono nie jest szare i smutne, przytłoczone miejskim przepychem.. Niepojęty przypadek jak każdyAutocharakterystyka - „Jestem kim jestem.. Co chciałbym w sobie zmienić, a czego nie chciałbym w sobie zmienić?. Nie brak też mi wiary w innych i w samą siebie.. Należy pamiętać o przecinkach i kropkach.. Kolejne elementy charakterystyki powinny logicznie wynikać z siebie, a opis ma dać kompleksowy obraz postaci.Napisz autocharakterystykę , której mottem będą słowa.. - rozwiązanie zadania .. Nie znoszę kłamstwa i arogancji.. Interesuje mnie wszytko, co się dzieje wokół mnie.. Może przyjąć różne formy, tj. napisać ją można w formie listu, fragmentu pamietnika itd.. Bardzo lubie spotykać się z przyjaciółmi.Napisz autocharakterystykę, której mottem będą słowa Wisławy Szymborskiej: zadanie dodane 21 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika zuzka ( 460 ) [Gimnazjum] autocharakterystykaZadanie: mam napisać autocharakterystykę na 3 strony formatu a5 plis, to ważne na jutro Rozwiązanie: hmm tyle że jeśli masz napisać autocharakterystykę, to nikt za ciebie jej nie napiszeAutocharakterystyka.. W trzeciej kolejności przedstawię moje zainteresowania - a jestem dosć wszechstronnym człowiekiem więc będzie tego dużo.. Zamknij.. nie potrafię rozłożyć sobie zajeć z czego wynika moje wieczne zmeczenie.. Autocharakterystykę należy zawsze zacząć od akapitu.. Nie ograniczaj się do wyliczenia swoich cech.. Charakterystyka ma być całościowym opisem, dlatego należy zwrócić uwagę na wszystkie cechy postaci, również te nienazwane wprost..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt