Test z lektury pinokio odpowiedzi
Choroba, na jaką zachorował Pinokio, to tak zwana ośla gorączka.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Maksymalnie możesz uzyskać 300pkt.. Poznałam ją na obozie w Zakopanem.. Quiz w Poczekalni.. W jakim celu autor tak pokierował losami bohatera?. Sprawdza znajomość treści.. Co było przyczyną tej choroby?. Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. We wnętrzu rekina.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. julia742 4 lata temu.. .Jak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. Może ktoś mnie widział na innym quizach nick to Natalia k. POZDRAWIAM.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. .Ania Kowalska, bo tak brzmi jej imię i nazwisko, to wspaniała dziewczyna.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Pinokio Test z lektury pt. ,,Pinokio" dla klasy IV Poziom trudno[ci: Zredni 1..

Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Dodaj nowy komentarz [+] .. Test jest łatwy ale z ostatnim się nie zgadzam.. Co zrobił Pinokio z elementarzem otrzymanym od Dżeppetta ?. Serwis zamknięty.. W Teatrze Marionetek ODPOWIEDZI 1 a 2 b 3 b 4 a 5 a 6 b 7 a 8 b 9 b 10 b 11 a 12 b 13 b 14 a 15 a 16 b 17 a 18 a 19 b 20 b 21 b 22 a 23 c 24 a 25 Ponumeruj według kolejności przygody Pinokia: 6. w poniedziałek mam test z lektury.. A jak ktoś się pyta to ostatnia odpowiedź to te pierwsze.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna,Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron.. Złap książkę i wylosuj cytat!. Skąd Dżeppetto miał pieniądze na zakup elementarza?Pinokio zmusił ją do tego swoim krzykiem i płaczem; Komentarze.. Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Ania ma wysmukłą sylwetkę, trzyma się zawsze prosto, chociaż ciągle chodzi „obładowana" siatkami i torbami, zawierającymi różne różności potrzebne do zajęć na zbiórkach.Test z lektury Pinokio.. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazki .. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie?. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśnioweTest wiedzy z lektury ,, Pinokio" ..

2...Pinokio Test ze znajomości lektury "Pinokio".

Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Amelka 06 maja 2018 W ostatnim powinno być drugie.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Miał pecha i wpadł w pułapkę na kuny.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę dzieła, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki utworu oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. 28 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nocą obudziły go szmery.Tomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Katarynka - test wiedzy..

Dużo błędów ortograficznych.Test z lektury pinokio.

Wyślij zgłoszenie.. Tam też mieszka na stałe.. Quiz w Poczekalni.. Serwis zamknięty.. Materiały powiązane z testem: Test: Quo vadis - Henryk Sienkiewicz Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis.Lektura Pinokio Test z Lektury ,, Pinokio " Carlo Collodi !. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. 28 Obserwuj autora Zobacz profil .. czyli test z Angielskiego na pora.. Skipper, Kowalski .Test z lektury „Pinokio" C. Collodiego - klasa IV 1.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Pinokio Carlo Collodiego .Odpowiedzi matura polski maj 2012 cz.II pisanie własnego tekstu; .. Pinokio streszczenie; Test ze znajomości książki Pinokio; Pocałunki Maria Pawlikowska- Jasnorzewska; .. Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury;Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. Odpowiedzi matura polski maj 2012 cz.II pisanie własnego tekstu;Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Pinokio poszedł z Kotem i Lisem do: a) .. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. bardzo prosze jeżeli ktoś pisał już taki test to prosze o napisanie pytań i najlepiej jeszcze odpowiedzi To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPlik Pinokio test szczegółowy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 24 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quo vadis - test wiedzy..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii KrügerJanko Muzykant - Henryk Sienkiewicz, test z lektury .. Inne tryby nauki.. Zawiera zadania otwarte i .Na co zachorował Pinokio we fragmencie powieści „Pinokio" Carla Collodiego, przedstawionym w podręczniku „Jutro pójdę w świat"?. Kto znalazB kawaBek drewna, który pBakaB i [miaB siˇ jak dziecko?Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) FunTest.pl.. Podaj swoje imię: Pinokio był najpierw: chłopcem; .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Sprawdzian po omówieniu lektury Pinokio (z kluczem odpowiedzi) 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Karolina Woźniak Data publikacji 2015-01-12 Średnia ocena 5,00 Pobrań 549.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt