Test ze znajomości lektury chłopcy z placu broni do druku
Jaki związek założyli Chłopcy z Placu Broni?. Powiązane z testem z Chłopców z Placu Broni.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .Trudny test z lektury Chłopcy z Placu Broni, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Rozwiąż test i sprawdź!Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. W jakich kolorach była chorągiewka Chłopców z Placu Broni?. Świadomie nie zmieniłem tytułu, jakim opatrzyła Janina Mortkowiczowa t ę powie ść, gdy Ŝ przez 75 lat i przez blisko 20 wyda ń, przez setki tysi ęcy egzemplarzy zaczytywanej na strz ępy lektury szkolnej, tytuł ten zdobył nie tylko prawo obywatelstwa, lecz równie Ŝ trwałe,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. Społeczność .. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice..

Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. 125, tel: (22) 621-30-17, e-mail: [email protected]łopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu Broni, poziom trudnyTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, - stroiki 2.Jakie buty miała dziewczynka?. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. d) Nemeczek.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Chłopcy z Placu Broni Ferenca Molnára.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Jak bracia Pastorowie zmusili Nemeczka do ,,poddania się" .. c) Czele.. Ile lat miał Nemeczek?. Ponieważ chłopcy z Czerwonych Koszul nie mają gdzie grać w palanta, postanawiają odebrać drużynie Boki plac przy tartaku.Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul Był ciepły marcowy dzień.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniPlik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian wiedzy znajomości lektury Stowarzyszenie umarłych poetów autorstwa N.H..

Utwórz Ćwiczenie ... test ze znajomości lektury Koło fortuny.

- parę groszy, - dużo pieniędzy, - kilka banknotów, - nic nie zarobiła 4.Kiedy .napisz list do Ferenca molnara z prożbę o nowe zakonczenie lektury,, chłopcy z placu broni ' 2010-03-13 19:50:04; Napisz plan wydarzen do lektury Chłopcy z placu broni 2011-02-05 16:46:03; Chłopcy z placu broni-list 2009-06-03 14:40:07Charakterystyka bohaterów.. Pochodził z ubogiej rodziny, był jedynakiem.. Mamy nadzieję, że się przyda ;) Szukaj.. Polecam przeczytanie jej ponownie.Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. Nemeczek to drobny, jasnowłosy chłopiec, najmniejszy w całej gromadzie chłopców z Placu Broni.. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Zapraszamy do rozwiązywania!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Taki test mieliśmy w szkole.. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Kleinbaum Zawiera 24 pytań.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Rozwiąż test.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka..

16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.

Kto był .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT: ,,CHŁOPCY Z PLACU BRONI,, 1.. Pamiętasz istotne fakty.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. 2.Co oznaczało ,,podanie się" w szkolnym żargonie?. Ernest Nemeczek - należał do grupy chłopców z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Chłopców z Placu Broni.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Sprawdź się!. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury .. Chłopcy z Placu Broni .. Jego ojciec, Andrasz Nemeczek, był krawcem.. a) sprawę honoru b) spokój c) prawo pięści 3.. Ile lat miał Boka?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika anetkawierzbicka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 8 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chłopcy s ą bowiem z Placu Broni!.

Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?

Test: Plan wojenny obrony Placu Broni przygotował: a) Boka b) Gereb c) Weiss d) Nemeczek Rozwiązanie - Wodza czerwonych koszul podczas walki o Plac Broni zwyciężył: .. Do chłopców z Placu Broni nie należał: a) Gereb b) Czengey c) Weiss d) BarabaszZobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. A - PorucznikaChłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z Placu Broni - test - Chłopcy z Placu Broni - Chłopcy z placu broni - Chłopcy z Placu broni (test) Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniCHŁOPCY Z PLACU BRONI TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY 1.. - pantofelki, - klapki, - kalosze, - była bosa 3.Ile pieniędzy zarobiła dziewczynka?. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Jaki stopień wojskowy na samym początku miał Nemeczek?. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt