Pytania na sprawdzian ania z zielonego wzgórza
na ciotkę Józefinę Barry .. Od tego jak ją ubierzecie zalerzeć będzie czy pójdzie z chłopakiem, czy z przyjacióką.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA .. Avonlea, pani Małgorzata, zastanowiwszy si ę chwil ę, odpowiedziałaby na oba pytania.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Odpowiedz.. Miłego rozwiązywania!Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Ale Mateusz tak rzadko wyje ŜdŜał z domu, Ŝe tylko jaka ś nagła i nieoczekiwana sprawa mogła .. si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie.. Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. .Ania Shirley - główna bohaterka powieści, poznajemy ją gdy w wieku jedenastu lat przybywa na Zielone Wzgórze i mimo pomyłki zostaje adoptowana przez Marylę i Mateusza Cuthbertów.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury..

W Odpowiedz na pytania z książki Ania z zielonego wzgórza: 1.

W jakim państwie i miejscowości Lektura ,,Ania z Zielonego wzgórza'' Pytania i czekam n Lektura ,,Ania z Zielonego wzgórza'' Pytania i czekam na odpowiedzi .Witaj na stronie Quizz.pl.. 9247 Obserwuj autora .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy uda mi się zgadnąć Twój wiek na podstawie p.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. na matkę Diany, panią Barry .. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Na podstawie: Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza, Warszawa 1990.. Powieść Lucy Maud Mongomery, choć kojarzona z literaturą młodzieżową, to tak naprawdę .. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

!Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Jak miała na imię siostra Zosi z ulicy Kociej?. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury .. Opowiedz o tym, w jaki sposób Ania znalazła się na Zielonym Wzgórzu.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Dziewczyna ma na imię Ania.. Hubert 02 marca 2020 Wy dziwni jesteście czemu nazywanie się kupa.. kropli przeciwbólowych.Ania z Zielonego Wzgórza - czas i miejsce akcji Akcja powieści Lucy Maud Montgomery rozpoczyna się w czerwcu 1876 roku i obejmuje pięć lat z życia tytułowej bohaterki, która w chwili zakończenia utworu ma szesnaście lat.. Dorota 5 lat temu.. soku z cytryny,c.. Trzeba ją ubrać na wyjście do miasteczka.. ( wypracowanie powinno zajmować przynajmniej pół strony) .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery..

Krzyknęła na niego jak on tak może; ... My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro.

Jej główne cechy to szczerość, prostolinijność, lojalność i wierność.Ania z zielonego wzguża; Jakie by były pytania na lekturze Ania z zielonego wzgórza; Opisz 1 rozdział w punktach z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" zrób quiz na temat lektury ania z zielonego wzgórza max 30 pytań; Mit o Syzyfie - streszczenie Bardzo potrzebneWszystko wskazuje na to, że lektura Ani z Zielonego Wzgórza przeszła ci koło nosa.. Szukaj.. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią do pospolitych nie należy.Test ze znajomości lektury „Ania z Zielonego Wzgórza" .. Na kogo Ania i Diana wskoczyły w pokoju gościnnym po koncercie ?. Dla kogo siostry z bajki "Zosia z ulicy Kociej" urządziły pogrzeb?Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Rudy tempy 02 marca 2020 Ło jaa co t kurła.ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Gra online Ania Z Zielonego Wzgórza..

Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.

* Charlottetown - miasto w Kanadzie.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o ani z zielonego wzgórza .Wypełniając test wiedzy, ani z zielonego wzgórza .. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.. 10.Czego dodała Ania do tortu?. Fabuła utworu obejmuje wydarzenia wcześniejsze i sięga do roku 1865, do dnia narodzin Ani Shirley.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docPo lekturze „Ani z Zielonego Wzgórza" Konspekt lekcji Temat lekcji: Na zmartwienia najlepsze marzenia Cele lekcji: Uczeń po lekcji będzie umiał: - wyjaśnić pojęcia: empatia, wyobraźnia, kreatywność, konformizm - rozróŜnić postawy ludzi: osoba twórcza, konformista, karzeł - być empatycznym - wyciągać wnioski - korzystać ze słownika - pracować w grupie Pomoce dydaktyczne .Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.. 2011-12-04 20:48:51 Napiszcie mi streszczenie lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-05-06 21:43:24 pomocy,z lektury Ania z Zielonego Wzgórza 2008-12-05 21:29:25Ania z Zielonego Wzgórza .. Ania jest ruda i piegowata, jednak z czasem z „Marchewki" zmienia się w piękną dziewczynę.. ale skończcie z tymi łańcuszkami Ci na dole.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt