Opisz obrazek w 10 zdaniach po angielsku
Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Opis osoby po angielsku to podstawa przy nauce języka angielskiego.. Co robiłeś?. Możemy opisać siebie, a także inną osobę - na przykład możemy opisać przyjaciela.Opisując osobę po angielsku będziemy brać pod uwagę wygląd zewnętrzny (external appearance), kształt twarzy (face shape), kolor oczu (eye color), cechy charakterystyczne (distinctive features .. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem.. Załączniki do zadania.. Opisz obraz w min.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Troche trudny temat moim zdaniem, ale pomijając to, jakoś wybrnęłam bo dużo mówiłam nawet nie na temat mam wrażenie.Opisz kolejne płaszczyzny: foreground (front) i background (tło).. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku.. 2011-09-04 15:47:56 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Opisz obrazek po polsku i po angielsku (w obu językach te same zdania), który znajduje się w załączniku.. Gdzie byłeś?. Opisz poczególne części obrazka.. Pamiętaj - twoja wypowiedź powinna odnosić się do tego, co przedstawia obrazek.. Zdania i wyrazy dla opisów po angielsku, które na pewno Ci się przydadzą .. Jak opisać obrazek po angielsku.Zadanie: opisz najpierw obrazek, który jest w załączniku po polsku i angielsku w obu językach te same zdania , a następnie odpowiedz na pytania 1 who livesOpis osoby po angielsku: wstęp.. images.jpg (5 KB) Zgłoś nadużycie.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Widzę, że się rozumiemy.. Pamiętajmy, że opisując obrazek po angielsku, powinniśmy opisać nie tylko to co widzimy, ale też nasze odczucia.. Zwroty przydatne przy opisie obrazka.. Przede wszystkim: 1.Opis obrazka po angielsku jest jednym z zadań rozwijających umiejętność tworzenia spójnej i logicznej wypowiedzi ustnej, które może dotyczyć zarówno ilustracji jak i zdjęcia.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Opisz swoja kolezanke po angielsku w 10 zdaniach Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Opisz go w 10 zdaniach.

Ten rodzaj ćwiczenia językowego na mówienie często pojawia się w życiu codziennym, jak również stanowi jedno z najbardziej typowych ćwiczeń .Potrzebuje opis pokoju po angielsku!. Opis siebie - inny przykład.. Ogólnie, oni wszyscy zdają się być w dobrych humorach.. Ja zdawałam kilka lat temu mogę coś pomieszać.. Na pewno podoba mi się, ponieważ oddaje emocje i ma mocne barwy.. Na polkach stoi bardzo duzo kwiatków.. Okna w pokoju sa duze.. To nic trudnego!. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Przedstawiamy przydatne wyrażenia.. Zadanie jest zamknięte.. Zostaw komentarz:Opisz swój dom po angielsku 2009-11-26 10:22:37 Opisz w 10 zdaniach wymarzony pierwszy dzień w szkole .. pomocy ?. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij .Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?. Wejscie do pokoju znajduje sie od polnocnej .Opis ilustracji w języku angielskim.. Opis wyglądu po angielsku, podobnie jak opis cech charakteru, przydaje się podczas pisania opisu osoby po angielsku lub opisu siebie po angielsku.Poniżej znajdziecie słownictwo przydatne podczas opisywania wyglądu zewnętrznego po angielsku.W wolnym czasie zazwyczaj chodzę do kina, gram na komputerze, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi..

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

Oprócz tego opisując obrazek po angielsku np. na maturze należy skupić się na zachowaniu odpowiednich reguł.. Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj.. Pokoj jest dobrze oswietlony.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. To już wszystko co musicie wiedzieć o tym jak opisać obrazek po angielsku.. Lista słów przydatnych przy opisie ilustracji.. Jeśli jesteś osobą ambitną, a Twoim celem jest zdobycie maksymalnej liczby punktów za to zadanie, to będziesz musiał jeszcze rozszerzyć swoją wypowiedź o dodatkowe zdania.W opisywaniu obrazka po angielsku w gruncie rzeczy chodzi o to, żebyśmy przedstawiali go tak jak osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać to co na nim widzimy.. Słownictwo i zwroty przydatne do opisu obrazka po angielsku: wydrukuj w pdf2.. 2017-03-26 14:04:16Opis obrazka po angielsku .. Mów o całej kolorystyce dalej już jakoś poleci co do kolejności wpisz sobie w interet jak opisywać obrazek.. Znajduje sie w nim pietrowe łóżko, szafa, dwa fotele, stolik,tv i kilka półek.. Każdy arkusz zaopatrzony jest w trzy sekcje: ilustracja do opisania (niektóre ćwiczenia są w dwóch wersjach do wyboru: obrazek biało-czarny lub kolorowy)Opis wyglądu zewnętrznego w języku angielskim..

Opis obrazka po angielsku: obrazek 5.

Napisz dlaczego wybrałeś ten obraz.. Moim zdaniem, jest to albo rozmowa kwalifikacyjna albo spotkanie biznesowe.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt