Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wordwall
Utrwalajcie, proszę, znajomość lektury.Boże Narodzenie.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Nika miała.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Możecie zamówić j.Tajemnice Niki.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Gdzie dzieje się akcja opowiadania?Skarb babci Lusi.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianManfred.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Możecie zamówić je tutaj:h.1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Możliwa jest więcej niż jedna poprawna odpowiedź.. Przyjaciele wyjechali .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Czy te pomysły graczy powinny zostać wprowadzon.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Część 3. rude włosy.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Warszawa 2007, s. 92-97. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Zawiera 9 pytań.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Część 1.. Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Proszę odpowiedzieć na pytania dotyczące tekstu.. Sprawdź swoją wiedzę!. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC Koło fortunyLiczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Quizy Os. .. Test o śniegu, którego nie przejdziesz!Rozwiąż test!. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Szukaj.. chomik8.. Czy te pomysły graczy powinny zostać wprowadzon.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Test ogólnie nie jest zły, ale Prof. Kuszmiński nigdy nie był dyrektorem tej szkoły, tylko jej patronem ..

... Rozpoznasz postacie Disneya przerobione na ludzi?

Udostępnij.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziOto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na podanych niżej stronach znajdziecie ćwiczenia interaktywne dotyczące omawianych tekstów.. Odaberite šablon; Unesite sadržaj;Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test składa się z 12 pytań.. Udostępnij.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Czy te pomysły graczy powinny zostać wprowadzon.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Część 2. .. Rozpoznasz postacie Disneya przerobione na ludzi?. Możecie zamówić je.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 zł U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 ...Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?

Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Źródło: Rafał Kosik: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt