Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy
W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania (bez odpowiedziPlik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika kostek1111 • folder w pustyni i w puszczy • Data dodania: 1 gru 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.9.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Opis testu.. Piętnastu ludzi wziąwszy się za ręce nie objęłoby tego drzewa, które pamięta może czasy faraonów.. Nie było w powieści Kalego.. Słówka - testy; Słówka - lekcje; Testy po angielsku; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Testy na prawo jazdy:"W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Pytanie 9: Jak Staś wyrwał się z rąk porywaczy?. Jesteś bardziej jak Raquel Murillo czy Alicia Sierra z „Domu z Papieru"?. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Jakiej narodowości są księżniczki Disneya?.

Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" ...

Udziel nam wywiadu, a my zdradzimy Ci, w jaki nietypowy sposób wybiłabyś się, jako wokalistka!. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 .. dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / W PUSTYNI I W PUSZCZY / W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc .. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Nie było ich w powieści.. byleby tylko Nel przestała się smucić.. Serwis zamknięty.. W pustynii i w puszczy.W pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy; Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy; Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30; stosunek stasia doinnych ludzi w książce ,, W pustyni i w puszczy W formie książkowejZestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Więcej quizów.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Umiejętności Kalego, znajomość zwyczajów ratują dzieciom życie .W Pustyni i w Puszczy - krótki test; W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Staś zabił lwa, później porywaczy.W pustyni i w puszczy - opracowanie lektury ..

2015-10-24 14:21:56; Pytania z lektury W pustyni i w puszczy.

Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" .. Co stało się ze Smainem, jakie mamy o nim ostatnie informacje?. nie nazywał Jej.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury .. złamała nogę na schodach .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdjęcia zrobionego w Google Earth?. Tam też odwiedza ich pan Tarkowski ze Stasiem i tam młodzi państwo Tarkowscy pozostają przez rok.. Zdrapka - Twoje życie w świecie Harry'ego Pottera!. Deszczowe głosowanie!Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. W PUSTYNI I W PUSZCZY - czytanie ze zrozumieniem FRAGM.doc.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Literatura Test z lektury "Quo vadis" - poziom trudny.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWitaj na stronie Quizz.pl.. Magia świec - Wylosuj kolor świecy i poznaj jej znaczenie!. Czy rozpoznasz rozmazane otoczenia z The Sims 4?W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.

Podczas wędrówki przez Afrykę ucznio - .. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jako powieść w odcinkach na łamach „Kuriera Warszawskiego".. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Dlaczego warto przeczytać powieść H.Sienkiewicza pt. ,,W pustyni i w puszczy''?Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. W jakim celu to zrobiono?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .. 2 / 13 Dlaczego pani Olivier nie pojechała ze Stasiem i Nel?. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Można by tam urządzić jakby wielką izbę, w której wszyscy moglibyśmy zamieszkać.Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii.. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Co na końcu stało się ze Stasiem i Nel?. Pytanie 10: Jak nazywała się Nauczycielka .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. O .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?. (10 lat póżniej i nie chodzi mi o to, że Nel miała 18 lat, .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Szczegółowy test z lektury.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Rozwiąż test!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. ukąsił ją skorpion.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. Czym była fatamorgana ?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Usunąć ten komentarz?. Życzę miłego rozwiązywania.. Ale pień w dolnej części jest spróchniały i pusty Widzisz ten otwór, przez który łatwo się dostać do środka.. Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. Kim .- Patrz, co za ogrom.. .Test z lektury w pustyni i w puszczy, .. Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy "?. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt