Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem memorizer
W tym momencie .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobookHobbit czyli tam i z powrotem Lektura.. Skomentuj.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce - strona 2, Nocą Bilbo uwolnił obolałych towarzyszy.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. wg Lilamor1128 .. Hobbit - pytania do lektury Koło fortuny.. Dla fanów Hobbita.. Lektury 5 lat temu.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Okładka miękka Rok wydania 2019 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Hobbit czyli tam i z powrotem.„Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny .a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijLista pytań z lektury Test wiedzy - Hobbit (poziom podstawowy) .Testy z lektur na najwyższym poziomie!.

... Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańTEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna test ze znajomosci poczwarki D. terakowskiej.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Test: Dla Thorina najcenniejszym skarbem w Samotnej Górze był: a) Berło Throra b) Naszyjnik Teodora c) Pierścień Thraina d) Arcylkejnot ThrainaHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Klasa 6 Polski.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Tolkien).. Dla fanów Hobbita.. Dla fanów Hobbita.Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Wraz z Thorinem, Kilim i Filim dostali się do miasta.„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - narracja i kompozycja - strona 2, Jedną z ciekawszych form wplecionych w treść są zagadki, które zadają sobie nawzajem Bilbo i Gollum w podziemiach Gór Mglistych.Test ze znajomosci lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test: Świętoszek: Molière: Rozwiąż test: Krzyżacy: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: Zaczarowana zagroda: Alina i Czesław Centkiewiczowie: .. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Test z lektury "Szatan z siodmej klasy" K. Makuszynskiego.Pewnego ranka do Bilba przyszedł Gandalf z pretensją że jeszcze nie spotkał się z krasnoludami Wskazał miejsce gdzie krasnoludy zostawiły mu list a .. Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie 2 rozdziału .. Schwytały one hobbita, a zaraz potem zaczęły się kłócić o to, czy go zjeść, czy puścić go wolno.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" ASobczak 1 rok temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Nauka: Test ze znajomosi lektury "Niemcy" - Memorizer.

Tolkiena?Testy, quizy i fiszki z działu lektury.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Nie była to szka-Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" - Przepisz i uzupełnij notatkę o Bilbo Bagginsie - Hobbit - cechy fantasy .. Hobbit Test.. 263 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkiena.. 11test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Napisz do nas.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Test znajomosci lektury - "Ogolnopolski Katalog.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test zawiera 30 pytań.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Ucz się i sprawdź swoją wiedzę z Memorizer.pl,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemHobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit..

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R..Komentarze

Brak komentarzy.