Test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa profesor
b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa"Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Tylko prawdziwy fan Addison Rae zda ten test z .Witaj na stronie Quizz.pl.. Klich: Głos gen. Błasika rozpoznali polscy specjaliści.75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. Pojawia się ponownie w Narnii, by (jak głosi przepowiednia) zwyciężyć Białą Czarownicę i obsadzić na czterech tronach Ker-Paravelu Synów Adama i Córki Ewy.Akcja I części sagi „Opowieści z Narnii" pt. „Lew, czarownica i stara szafa" rozgrywa się w trakcie trwania II wojny światowej.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest z lektury: „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" Natalia_Paczynska2 5 lat temu.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

Może być ten test ja miałam 9/10.. Polecam tę stronkę!Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 65% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury .Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. To król puszczy, syn Wielkiego Władcy-Zza-Morza.. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Zamieszkały w domu pewnego starego Profesora, który żył w głębi kraju, na wsi, dziesięć mil od najbliższej stacji kolejowej i dwie .. prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Rozwiąż test!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł..

Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Natalia_Golec1 .

Lew Czarownica i Stara Szafa.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Chodzi do szkoły.. Tagi dla tego testu: humorek74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. 410 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDABiała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- „Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" xX_Zaczytana_Xx 9 miesięcy temu.. jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim ..

6Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.

c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.c) królową Narnii.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Gratuluję!Opowieści z Narni.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Pochodzi z Londynu.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Z kim walczył Piotr?. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 69% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę..

Lew, Czarownica i stara szafa.

Jest postacią fantastyczną.. Udostępnij.. Lektury kl.V Opowieści z Narnii Katarynka 5 ks.. Miejscem akcji jest stolica Anglii - Londyn bombardowany przez niemieckie samoloty.Opowieści z Narnii.. Nie było tu15.. Ma brata Edmunda i dwie siostry: Zuzannę i Łucję.. Jest najstarszy.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt